DinBolig
Oba, Alanya

2+1-asunto erillisellä keittiöllä, Oba, Alanya

#1924
1 / 37Zoom
Kohteen tiedot
Uudiskohde

Oba, Alanya

Sijainti

2

Makuuhuoneet

115 m²

Sisätila

Perustiedot

Makuuhuoneet2
Kylpyhuoneet2
Sisätila115 m²
Parvekkeet2
Kerrokset4 / 5

Sijainti ja näkymät

SijaintiOba, Alanya
IlmansuuntaKaakko
NäkymätAllasnäköala · Luontonäköala · Linnanäköala

Aikataulu

Rakennusvuosi2024
Valmistunut30.9.2026

Building & quality

ConditionNew
Construction systemReinforced concrete
Energy classA
Thermal insulationStandard
Sound insulationStandard

Description

Kaksi makuuhuonetta Obassa

Tämä myytävä asunto Alanyan Obassa tarjoaa 115 m² nettoalaa ja 2+1-pohjan, jossa on kaksi makuuhuonetta ja olohuone. Kaksi kylpyhuonetta ja kaksi parveketta ovat hyödyllisiä arjen ja vieraiden kannalta. Asunto on kirjattu viisikerroksisen rakennuksen neljänteen kerrokseen, rakennusvuosi on 2024. Luonto-, allas- ja linnanäkymät on mainittu.

Erillinen keittiö ja pohjaratkaisu

Keittiö on erotettu oleskelutilasta. Ominaisuuksiin kuuluvat keittiökaapistot, graniittitaso, keraaminen lattia ja suihkukaappi. Pyydä pohjapiirros huonekokojen, kylpyhuoneiden sijainnin ja parvekkeille kulun vertailuun. Vertaa 115 m² nettoalaa muiden asuntojen samaan mittausperusteeseen. Tarkista molempien parvekkeiden todelliset näkymät esittelyssä.

Yhteinen allas, puutarha ja muut tilat

Allas ja puutarha on merkitty yhteisiksi. Sisäallas, kuntoilu, sauna, turkkilainen hamam, hierontahuone, suolahuone ja rentoutumisalue on myös mainittu. Koripallokenttä, lasten leikkipaikka, leikkihuone ja grillialue täydentävät luetteloa. Hissi, pysäköinti, generaattori, ympärivuorokautinen vartiointi, kamerat ja talonmies on kirjattu.

Kysy tämänhetkisestä toiminnasta, käyttöehdoista ja yhteisistä maksuista koko asumisympäristön arvioimiseksi. Luettelo ei vahvista kaikkien palvelujen kuuluvan mukaan ilman erillistä maksua.

Oba ja esittely

Sijainti on Oba, Alanya, Antalya. Kirjatut etäisyydet ovat 298 m alakouluun, 310 m ruokakauppaan, 519 m bussipysäkille, 634 m apteekkiin, 742 m sairaalaan ja 1940 m merelle. Nämä ovat kirjattuja etäisyyksiä, eivät tarkistettuja reittejä tai matka-aikoja.

Kysy Din Bolig Alanyalta nykyinen hinta, pohjapiirros, varustelutiedot ja esittelyaika. Vertaa erillistä keittiötä, kahta makuuhuonetta, parvekkeita ja yhteisiä tiloja omiin tarpeisiisi.

Perustiedot

Graniittinen työtaso
Keittiökaappi
Suihkukaappi
Parveke
Kylpyhuone
Keraaminen lattia

Rakennus / kompleksi

Hissi
Kuntosali
Puutarha
Generaattori
Sisäuima-allas
Sauna
Valvontakamera
Turkkilainen hamam
Suolahuone
Rentoutumisalue
Talonmies
24/7 Vartiointi
Grillausalue
Koripallokenttä
Leikkikenttä
Lasten leikkihuone
Kylmä suihku
Hierontahuone
Parkkipaikka
Uima-allas

Etäisyydet

Meri
1.9 km
8m24m
Cleopatran ranta
6.9 km
13m
Alanyan keskusta
5.5 km
11m
Antalyan keskusta
141 km
2h39m
Gazipaşan lentokenttä
38 km
56m
Sairaala
742 m
9m3m
Antalyan lentokenttä
133 km
2h31m
Yliopisto
2.8 km
12m6m
Alanya Alaaddin Keykubat -yliopisto
6.4 km
13m
Peruskoulu
298 m
4m2m
Supermarketti
310 m
4m2m
Apteekki
634 m
8m3m
Bussipysäkki
519 m
7m3m

Location and surroundings

Oba, Alanya
  • Meri1.9 km
  • Cleopatran ranta6.9 km
  • Alanyan keskusta5.5 km
  • Antalyan keskusta140.6 km
  • Gazipaşan lentokenttä38.3 km

Location

Open in Google Maps

Contact

Talk to an Advisor

Share what you need and our team will reach out.

140 000 €

Metin Deke

Metin Deke

Tietosuojakäytäntö